شماره صفحه: 46 از 46
زهره از ایران گفته است: ارتباط با دکتر باریک بین یعنی خوشحالی مضاعف برای ما وقتی میبینیم دکتری با شهرت ایشان بلافاصله جواب تمام سوالات مارو بدون مکث میدهند .الهی فداش بشم که اینقدر ماهه دکتر جوووونم
يكشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۰
ماریا از ایران گفته است: من به شخصه از سایت دکتر بهروز باریک بسیار راضیم. با آشنایی با سایت ایشون کلی از مشکلات پوستی من و بخصوص اگزمای دست همسرم برطرف شد. همیشه احساس می کنم یکی هست که به محض بروز مشکل جوابمو بده و این خیلی عالیه. متشکرم
شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۰
پروین از ایران گفته است: Effective Advantage
دوشنبه ۰۷ شهريور ۱۳۹۰
فاطمه از ایران گفته است: من به اکثر وب سایت های پزشکان پدروسافت خصوصا وب سایت دکتر باریک بین به طور مداوم مراجعه می کنم. قسمت پاسخگویی به سوالات این وب سایت ها برای من بسیار مفید بوده است و تغییر چشم گیری در شیوه زندگی من ایجاد کرده است. من این سایت ها را به اکثر دوستان و آشنایان معرفی کرده ام که برای ایشان نیز بسیار مشکل گشا بوده است.
يكشنبه ۰۶ شهريور ۱۳۹۰
سارا از ایران گفته است: واقعآ عالی. از دکتر باریک بین فوق العاده ممنونم.
شنبه ۰۵ شهريور ۱۳۹۰
مریم از ایران گفته است: من از علم دکتر باریک بین استفاده کردم. خواهر ۲۵ساله من از ۵سال پیش به شدت سرش را میخاراند و پوسته هایش را (که حتی خونی بودند)میخورد بیش از ۱۰پزشک تراز اول در سراسر ایران معاینه کردند ونظر همه شوره شدیدوقارچ سر بود که باعث کندن پوسته سر می شودوچند نفر هم احتمال وجود حشره دادند. موضوع را با سایت دکتر باریک بین مطرح کردم ایشان فرمودند خواهرم نورودرماتیت داردو تنها با شبی یک جهارم قرص شفا پیدا کرد. در مدت این ۵سال آبروی خانوادگی ما رفت(چون بیماری طولانی شده بود مردم می گفتند ارثی است وهمه اینها جنون دارن!!)نامزد خواهرم نامزدی را بهم زد.تمام موهای سرخواهرم را تراشیدند(که تماما زخم بود وباز هم می کند!!!)خانواده ما امسال شکرانه این معجزه دکتر باریک بین را در شب ۲۳ماه رمضان بجا آورد. امیدواریم حاجت روا باشند وزودتر به سمت استادی برسند.ما همیشه مدیونشان هستیم.
جمعه ۰۴ شهريور ۱۳۹۰
الما از ایران گفته است: شاید تعجب کنید...اما من خوندن صفحات سایت دکتر باریکبین رو جایگزین داروی فلوکستین( بعد از سال هامصرف) کردم!ایشون نه تنها پزشک حاذقی هستند بلکه دربرخورد با مراجعیین غیر حضوری بسیار اندیشمند عمل کرده و گفتارشان مایه آرامش است!
پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۰
ليلا از ایران گفته است: من فقط از سايت دکتر باريک بين استفاده کردم. تا به حال با راهنمايي آقای دکتر باريک بين عزيز ۲ تا از مشکلات من برطرف شده. به غير از اينکه اين سايت به يک مرجع عالی تبديل شده و مطالعه اون کلی اطلاعات عمومی رو بالا می بره و من تقريبا هر روز اون رو نگاه می کنم.اما تاثير روحی که برام داشته و مهمتر اينکه تو اين دنيای وانفسا که بيشتر آدما فقط در ازای پول کاری برای کسی انجام میدن ،من اميدوار شدم شايد انسانهای شريف مثل دکتر باريک بين باز هم پيدا بشه و صادقانه می گم به خاطر اين حسن خلق و حسن نيتشون هميشه برای سلامتی و موفقيتشون دعا می کنم. از همه کسانيکه اين امکان رو فراهم کردند ممنون و سپاسگذارم.
پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۰
شماره صفحه: 46 از 46