شماره صفحه: 43 از 46
زهرا از ایران گفته است: با هیچ جمله ای نمی تونم از دکتر عزیزم تشکر کنم و احساسم را بیان کنم تنها می تونم بگم تا اخر عمرم مدیون دکتر هستم
سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۱
هلن از ایران گفته است: من نمیدونم چرا دکتر به همه جواب میده فقط سوالای من بی جواب میمونه!!!
دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۱
مرمی از ایران گفته است: دکتر باریک بین الگوی یک انسان موفق است! نه فقط به خاطر سطح اجتماعی و موقعیت شغلی بلکه به خاطر روح بزرگ و روحیه قوی و مهربانی!!
دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۱
هانیه از ایران گفته است: بی نهایت صبور ، مهربون ، آروم ، فعال و عاشق کارشون هستند.
دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۱
زهره از ایران گفته است: آشنایی با دکتر باریک بین برای من شروع یه زندگی تازه بود.ایشون برای مراجعینشون از جمله من یه دوست خوب هستند.در حلایکه شاید اصلا منو نشناسند.
يكشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۱
مهشید از ایران گفته است: بسیار بسیار از آقای دکتر بابت راهنماییهای عالی ممنونم .
يكشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۱
کوچیک شما از ایران گفته است: درد و بلات بخوره تو سر دکترایی که الکی کلاس میذارن و فقط به فکر منافع پولی خودشونن و حتی تو مطب جواب آدمو درست نمیدن
يكشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۱
نسیم از ایران گفته است: آنچه که من اینجا میخوام بگم نه تعریف هست نه تملق! تخصص و تبحر دکتر باریک بین با گذشت زمان بیشتر برای عموم مردم ثابت میشه اما انچه که بیش ازین برای من ارزشمند بود و هست متانت ، صبر ، مهربانی و خوش قلبی دکتر بود و من از ایشون این ها رو یاد گرفتم . امیدوارم دکتر عزیز به بالاترین ها که لیاقتشون هست برسند هرچند الان هم در قله های رفیع موفقیت ، سر افراز ایستاده اند . دکتر جان همیشه ارادتمندتان هستم!
يكشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۱
s@n@z از ایران گفته است: یه پیشنهاد داشتم کاشکی مثل فیس بوک لایک هم داشت دیگه محشر می شد الانم خوبه ها ولی با لایک یه چیزه دیگس!
شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۱
s@n@z از ایران گفته است: ســـلام وای عجبــــــــــــــ جالبـــــــــــــ شــــده سایتـــتــون مـــــــن دوســـــت مـــــی دارمـــــش! دکتــــــــــــر جــــــون خــــــودتــــــون هــــم کـــــــه یـه دونـــه هــســتــیــن اونـــم واســه نــمــونــــــــــــــــــه!
شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۱
شماره صفحه: 43 از 46