شماره صفحه: 5 از 46
سارینا از ایران گفته است: چرا دکتر دیگه جواب سوالارو نمیده؟؟؟؟
شنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۲
نرگس از ایران گفته است: سلام آقای دکتر من امروز با سایت شما آشنا شدم خیلی خوشم اومد وتصمیم گرفته ام هرروز به سایتتون سری بزنم .
سه شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۲
neda از ایران گفته است: اصلا از دکتری که معرفی کردید برای طرح سوال راضی نیستم کاش میشد دوباره خودتان جواب دهید شما خیلی تخصصی تر و دلسوزانه تر جواب میدهید در صورتیکه که ان اقای دکتر فقط مینوسد باید به پزشک مراجعه کنید و یک جورایی حوصله جواب دادن ندارند
پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۲
سارینا از ایران گفته است: فکر کنم آقای دکتر قصد دارن تا تو خرداد سوالات را پاسخ ندهند و خرداد که از ایران میرن،یکباره همه رو با هم جواب بدن!
يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۲
نوشین از ایران گفته است: آقای دکتر را چشم زدند که ایشان هم دیگه جواب سوالها را نمی ده ...... من الان ۵ ماه است که می خواهم وقت بگیرم و هیچ تلفنی را موفق نمی شوم که تماسی داشته باشم از طریق وب سایت که نمی شود !!!!!!!!!
جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۲
سمیه از ایران گفته است: سلام ویک دنیا تشکر و سپاس از دکتر عزیز خیلی با عث خوشحالیم شد وقتی جواب سوالمو یک روزه دریافت کردم اصلا باور نمیکردم خیلی ممنونتم دکتر جان خداوند هرچه راکه دوست داری وبه صلاحتون هست بهتون بدهت انشاالله باز هم تشکر
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۲
فاطیما از ایران گفته است: کاری که دکتر باریک بین انجام دادن و از طریق سایت بسیار عااالی شون با بیمارهاشون در ارتباط هستن در نوع خودش جدید و بی نظیره و احساس بسیاااار خوبی به آدم میده، همینطور دکتر دستشون شفاست و درمانهاشون حتما جواب میده و من حتی با دیدنشون بعنوان دکترم احساس آرامش پیدا میکنم که خود این آرامش در درمان سریعتر به نظرم خیلی خیلی موثره امیدوارم سالهااااای طولانی موفقیت و بهروزی را در آغوش بکشید (:
شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۲
Parisa از ایران گفته است: Ashnae ba ۱ tabib va ۱ Ensane kaamel...
سه شنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۲
ليلا از ایران گفته است: سلام،دكتر باريك بين عزيز حدود دو ماه قبل با راهنمايي سايت خوبتون با دكتر عباسي آشنا شدم وبينيم رو عمل كردم،هيچ وقت باور نميكردم جراحي بيني اينقدر راحت باشه خيلي از شما وسايت خوبتون ممنونم.
شنبه ۰۳ فروردين ۱۳۹۲
R.GH از ایران گفته است: سلام... من چندین ساله ک پسوریازیس دارم. فقط بین درمانهای گوناگون فقط رطوبت کمک زیدی ب من کرد هوای شمال،سونابخار،لوسیون ،شستشو مرتب با صابون البته الان از نوع جوانه گندم استفاده میکنم و استفاده از مرطوب کننده ی گلیسولید ک کمیاب شده.اما خیلی موثر بوده و هست. تشکر از سایت دقیق و مطالب غنی شما
جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۲
شماره صفحه: 5 از 46